Preču piegāde

Saņem preces BEZMAKSAS Mūkusalas iela 72b Rīgā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt personīgi un ātri. Veicot pasūtījumu Bardahl Latvia lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ uz Bardahl veikalu Rīgā, Mūkusalas iela 72b.

Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Bardahl Latvia rēķinu pa e-pastu).

Prece jāizņem 5 darba dienu laikā pēc tam, kad Bardahl Latvia klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu maksājums ir saņemts un pasūtījums ir sagatavots.

Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg, tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Jūs varat norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Bardahl Latvia rēķinu pa e-pastu). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienu laikā pēc tam, kad Bardahl Latvia klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu maksājums ir saņemts un pasūtījums ir sagatavots. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 20431406 vai rakstiet mums e-pastu uz [email protected]

Bardahl Piegade Latvija