Preču piegāde

Saņem preces BEZMAKSAS Mūkusalas iela 72b Rīgā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt personīgi un ātri. Veicot pasūtījumu Bardahl Latvia lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ uz Bardahl veikalu Rīgā, Mūkusalas iela 72b. Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Bardahl Latvia rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 5 darba dienu laikā pēc tam, kad Bardahl Latvia klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu maksājums ir saņemts un pasūtījums ir sagatavots.

Omniva Piegade

Saņem preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu Bardahl lapā, vienkārši norādiet piegādes veidu – Omniva. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Bardahl Latvia rēķinu pa e-pastu). Piegāde notiek 2-3 darba dienu laikā pēc tam, kad Bardahl Latvia klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu maksājums ir saņemts un pasūtījums ir sagatavots. Jūs saņemsiet īsziņu kad Jūsu pasūtījums būs piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=E1lzRVfyces

*SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS: Pirkumiem virs 100,00 EUR, ir iespēja saņemt BEZMAKSAS piegādi ar Omniva pakomātiem visā Latvijā. Akcija ir pieejama tikai precēm bez atlaides.

Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg, tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Jūs varat norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Bardahl Latvia rēķinu pa e-pastu). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienu laikā pēc tam, kad Bardahl Latvia klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu maksājums ir saņemts un pasūtījums ir sagatavots. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 20431406 vai rakstiet mums e-pastu uz [email protected]

Bardahl Piegade Latvija