Par Bardahl

Bardahl Manufacturing Corporation — vadošais pasaules smērvielu ražotājs autosporta pasaulē. Kompānija specializējas uz  dzinēju, transmisiju eļļu ražošanas, kā arī piedevām (degvielas, eļļas) un citiem spec.produktiem.

Pateicoties unikālām smērvielu īpašībām, jau 70-to gadu sākumā  kompānija kļūst par tirgus līderi specializētu smērvielu ražošanas jomā. Starp tās lielākajiem klientiem atrodas tādas kompānijas kā NASA, General Electric un Boeing.

Kompānija tika nodibināta 1939.gadā Sietlā (ASV). Vairāk nekā 90 izplatītāju visā pasaulē pārdod tās produkciju. Tās produktus 1999. gadā ir apstiprinājusi  Starptautiskā standartizācijas organizācija (ISO 9001).

Bardahl pielieto personificētu pieeju katram patērētājam. Tas izpaužas burtiski visā, sākot ar produktu fasēšanu. Atkarībā no gala patērētāja, viens un tas produkts tiek izlaists dažādu tipu iepakojumos, sākot ar dažiem simtiem mililitru un beidzot ar veselām mucām.

Bardahl stingri seko vienotam kvalitātes principam. Tas nozīmē, ka konkrēta produkta īpašības nav atkarīgas no patērētāja tipa: amatieris vai profesionālis, Eiropas vai Āzijas patērētājs. Tādēļ Bardahl produktiem nav paredzēta produktu dalīšana uz profesionālajiem un neprofesionālajiem. Tie var atšķirties pēc iedarbības pakāpes (kas, protams, būs norādīts katalogā), bet ne pēc kvalitātes. Starp citu, atšķirībā no vairuma konkurentu, Bardahl ražo visus savus produktus, izmantojot tikai savas jaudas.

Tāpat vērts pieminēt, ka uzņēmuma produktus ir apstiprinājuši lietošanai lielākie autoražotāji:
Audi – BMW – Chrysler – Citroen – Ferrari – Fiat – Ford – GM – Honda – Hyundai – Mazda – Mercedes – Mitsubishi – Peugeot – Porsche – Renault – Volkswagen.