Bardahl Auto Brauciens Bez Eļļas

28.06.2016

Cienījamās dāmas un godātie kungi!

SIA GL Oils, oficiālais Bardahl produkcijas izplatītājs Latvijā, aicina Jūs uz pasākumu – “Bardahl Auto Brauciens Bez Eļļas” – NO OIL RUN 2016.

Pasākums norisināsies 26.jūlijā plkst.18:00 sporta kompleksā 333. Adrese: “Sila Priedes”, Ropažu nov., LV-2133

No Oil Run Bardahl Latvia

Šim ekstrēmajam testam mēs apstrādāsim auto dzinēju ar pretnodiluma eļļas piedevu. Pēc tam auto karteris tiks iztukšots un automobilis brauks bez eļļas dzinējā. Mūsu mērķis ir nobraukt pa Rīgas apvedceļu bez dzinēja bojājumiem dažādos ātruma režīmos.

Brauciens Bez Ellas

Pasākuma laikā būs iespēja izbraukt ar īsto DRIFT TAXI kopā ar pieredzējošākajiem profesionāliem braucējiem un Latvian Drift dalībniekiem. Viena brauciena cena €20. Vairāk informācijas facebook.com/bardahllatvija.

latvian drift regnars mozga-kļaviņš

Uz vietas tiks izlozēti 5 bezmaksas braucieni ar DRIFT TAXI, kā arī 3 veiksmīgajiem apmeklētājiem iztīrīsim auto gaisa kondicionēšanas sistēmu par brīvu.

Aicinām ikvienu uz starta vietu, s/k 333. Vieglais Auto, Citroen C4, 1.6 atmosfēriskais benzīna motors, nobraukums 112 000 km.

bardahl latvia

Ir uzaicināti arī eksperti un Latvijas autopasaules entuziasti, kurus nointervējām pirms pasākuma, lai saņemtu komentārus par auto testu “Brauciens bez eļļas”.

United Oils Kurzeme direktors, Dainis Zvaigzne komentē: “Man ļoti interesanti noskaidrot, kas notiks ar automobili, braucot bez eļļas, Eļļas klātbūtne karterī ir priekšnosacījums, lai motors darbotos pareizi un nesalūztu zem slodzes jau pēc minūtes. Tas ir ļoti ekstremāls tests un es gribētu to redzēt savām acīm”.

BMWPower.lv vortala vaditajs Edgars Seidars komentē: “Nepārprotami notiks katastrofāls iekšējo dzinēju detaļu nodilums, sākot ar virzuļa gredzeniem un beidzot ar kloķvārpstas šaļļu apraušanu – tas notiks ar katru, kurš uzdrošināsies braukt bez eļļas dzinējā. Tomēr interesanti uzzināt kā uzvedīsies auto bez eļļas un cik ilgi tas spēs nobraukt un kādas būs sekas. To visu mēs uzzināsim testa laikā.”