Auto Brauciens Bez Eļļas – vai tas ir iespējams?

29.07.2016

Auto Brauciens Bez Eļļas – vai tas ir iespējams?

Katrs automobiļa īpašnieks agri vai vēlu nonāk situācijā, kad pēc dzinēja eļļas līmeņa pārbaudes tiek secināts, ka tas steidzami jāpapildina līdz nepieciešamai atzīmei. Vai Jūs zināt cik bīstamas dzinējam ir eļļas bada sekas? Vai automobilis var darboties bez eļļas? Šo jautājumu sev uzdeva eļļu kompānijā Bardahl, nolemjot rīkot ekstrēmo testu “Brauciens bez eļļas”.

Bardahl No Oil Car

26. Jūlijā s/k 333 norisinājās pasākums “BARDAHL NO OIL RUN 2016″. Šim ekstrēmajam testam mēs apstrādājam auto dzinēju ar pretnodiluma eļļas piedevu Special Duty ar paaugstinātu Polar Plus formulas koncentrāciju.

Bardahl No Oil Car

Pirms testa sākuma automobilim Citroen C4 tika pilnībā iztukšots dzinēja eļļas karteris, un sācies brauciens bez eļļas pa Rīgas apvedceļu. Automobilis kopsumā nobrauca 100 km bez eļļas. Dzinējs joprojām strādā nevainojami.

Bardahl No Oil Car

Bardahl did it again!

“Brauciens bez Eļļas” – ekstrēmais tests, kas ir kļuvis par tradīciju Bardahl distributoriem visā pasaulē. Tas spēj parādīt cik efektīvi strādā patentētā Bardahl Polar Plus pretberzes formula, kura ir eļļas piedevu un citu Bardahl produktu sastāvā. Pēc Polar Plus pielietošanas dzinējs ir spējīgs ilgstošu laiku strādāt ar tukšu eļļas karteri bez jebkādām negatīvām sekām.

Bardahl Komanda

Mēs neaicinām Jūs braukt bez eļļas, bet vienkārši demonstrējam, kas tas ir iespējams, lietojot Bardahl.

Bardahl No Oil

Mēs, Bardahl Latvia komanda, no sirds gribam pateikties visiem Latvian Drift čempionāta puišiem un viņu komandām #‎DriftDarbnīca #‎TeamBlaze #‎SavagesCrew#‎AdvancedMotorSport par līdzdalību Bardahl No Oil Run 2016 pasākuma organizēšanā. Pateicoties Jūsu atsaucībai, pasākums norisinājies bez aizķeršanas un visaugstākajā līmenī.

Bardahl No Oil Presentation

Mēs esam patiesi priecīgi par to, ka Latvijā arvien vairāk pieaug interese par Bardahl produkciju. Paldies visiem mūsu partneriem un distributoriem par to, ka no agra rīta līdz vēlam vakaram pavadījāt laiku kopā ar mums šajā karstajā jūlija dienā. Mēs esam pateicīgi un priecīgi strādāt ar ikkatru no Jums! Kopā mēs attīstamies, augam un realizējam jaunus projektus.

Bardahl Latvia No Oil Run Car

Liels paldies arī s/k 333 kompleksa personālam par atvēlētām platībām un atļauju sarīkot drifta izklaides.

Mūs ir ļoti patīkami apzināties, ka Latvijā jau ir ļoti daudz Bardahl cienītāju. Daudzi no tiem, kļuva ne tikai par mūsu klientiem, bet arī īstiem draugiem, un šo otrdienu pavadīja kopā ar mums.

Atsevišķais paldies foto un video komandai XAX photography un Raitis Lapans Videography